Fotografia ciążowa

Naturalna fotografia ciążowa – Warszawa i okolice

Czas oczekiwania na narodziny dziecka jest wyjątkowy i wart uwiecznienia. Sesja ciążowa może odbyć się w Waszym mieszkaniu/domu gdzie czujecie się komfortowo i swobodnie lub w plenerze. Możecie zabrać mnie w swoje ulubione miejsce lub w kwestii wyboru lokalizacji sesji zdać się na mnie: mam swoje ulubione miejsca w otoczeniu natury. Uwielbiam fotografować w podwarszawskich lasach i na dzikich plażach Wisły. 

Sesje zdjęciowe mają luźny i spontaniczny charakter. Trwają około 1-1,5 godziny. Prowadzę Was przez sesję, dzielę się wskazówkami i pomagam ustawić się. Nie obawiajcie się, na sesji nie ma sztucznego pozowania, które mogłoby wprawić Was w zakłopotanie. Efektem mają być naturalne, czułe kadry pokazujące Waszą relację i bliskość. Jeśli zależy Wam na bardziej intymnych zdjęciach i wyeksponowaniu brzuszka to polecam zrealizowanie zdjęć w zaciszu Waszego mieszkaniu.

Kiedy jest najlepszy czas na zdjęcia dla przyszłej mamy

Najlepszy czas na zdjęcia to 7 i 8 miesiąc ciąży, kiedy brzuszek przyszłej mamy jest już widoczny, a ona sama ma jeszcze siłę i ochotę na bycie fotografowaną.