Fotografia ślubna

Naturalna fotografia ślubna

Piękne chwile zatrzymane na zawsze.

Wykonuję:

 • reportaże ślubne

 • sesje plenerowe poślubne i narzeczeńskie

 • sesje w czasie wieczoru panieńskiego

W portfolio ślubnym umieściłam moje ulubione zdjęcia, natomiast na dole tej strony znajdują się pełne historie wybranych par.

Standardowy reportaż w moim wykonaniu zawiera 10 godzin fotografowania, sesję plenerową w dniu ślubu, fotografie grupowe z bliskimi oraz autorską obróbkę zdjęć.

W ofercie podana jest minimalna liczba zdjęć – oznacza to, że nie ma maksymalnej granicy. Zawsze oddaję więcej zdjęć niż obiecuję i nie jest to dodatkowo płatne. Gotowy materiał otrzymujecie po obróbce.

Rezerwacja terminu następuje po wpłaceniu zadatku w wysokości 500 zł i podpisaniu umowy.

Jestem zwolenniczką fotografowania wesela maksymalnie do godziny 23:00. Z doświadczenia wiem, że do tej pory mam już cały potrzebny materiał z zabawy. Zostawanie dłużej wiązałoby się z kilkoma zdjęciami więcej z oczepin. Preferuję zacząć pracę wcześniej i uchwycić więcej wspaniałych momentów, które dzieją się w tym emocjonalnym dniu między Wami i Waszymi bliskimi.

Czas oczekiwania na zdjęcia nie jest dłuższy niż 60 dni roboczych od dnia reportażu, chociaż w praktyce zawsze oddaję materiał wcześniej 🙂

Pracuję na terenie Warszawy i okolic. Najczęściej reportaże realizuję w województwie mazowieckim, ale mogę dojechać na Wasz ślub również do innych części Polski. W przypadku ślubów oddalonych o więcej niż 100 km od Warszawy proszę o zwrot kosztów paliwa.

Dodatkowo macie możliwość dokupienia fotoksiążki (cena od 300zł) lub odbitek. Możesz zdecydować się na tę dodatkową opcję w każdej chwili, niekoniecznie w momencie podpisywania umowy.

Reportaż ślubny

 • 10 godzin pracy

 • minimum 450 zdjęć po obróbce

 • mini sesja plenerowa w dniu ślubu

 • zdjęcia grupowe z najważniejszymi osobami

 • drewniany pendrive w pudełku

 • 50 odbitek w formacie 13x18cm

 • cena – 4000zł

Sesja poślubna/narzeczeńska

 • 2 godziny fotografowania

 • minimum 80 zdjęć po obróbce

 • cena – 700 zł

 

Jak wygląda moja praca w dniu ślubu?

 

Przygotowania

Reportaż ślubny rozpoczynam najczęściej od przygotowań. W pierwszej kolejności fotografuję detale: suknię ślubną, buty, biżuterię, zaproszenia ślubne, kwiaty. To czas kiedy rodzina może przyzwyczaić się do mojej obecności i mniej stresować się późniejszym fotografowaniem. Następnie koncentruję się na Pannie Młodej. Czekam do samego końca makijażu, który uwieczniam kiedy jest już prawie skończony, a Wy wyglądacie i czujecie się olśniewająco! Ujęcia z zakładania sukni ślubnej wykonuję kiedy Panna Młoda ma ją już na sobie – to ten moment, w którym świadkowa pomaga ją zapiąć lub zawiązać. Wasza prywatność i dobre samopoczucie jest dla mnie priorytetem. Fotografuje tylko kiedy jestem pewna, że czujecie się z tym komfortowo.

Ceremonia

Pracuje dyskretnie i staram się nie przeszkadzać. Ceremonia ślubu jest pełna emocji, więc nie bójcie się trzymać za ręce, objąć czy patrzeć na siebie.

Sesja plenerowa w dniu ślubu

W cenie reportażu otrzymujecie krótką sesję w dniu ślubu. Przeznaczcie na nią 15 minut, a nie pożałujecie. W tak krótkim czasie goście nie zauważą Waszej nieobecności, a Wy zyskacie piękne, naturalne zdjęcia. Emocje tego dnia są nie do powtórzenia!

Poza tym wykonuję zdjęcia grupowe z najważniejszymi osobami: rodzicami, babciami, świadkami. W ten sposób będziecie mieć pewność, że wszystkie bliskie dla Was osoby zostaną uwiecznione na zdjęciach. Dla pięknego efektu, robię je również w plenerze, zanim zajdzie słońce.

Sesja poślubna/ narzeczeńska

Uwielbiam sesje plenerowe. Wiem, jak sprawić, żebyście poczuli się swobodnie i mogli bez przeszkód skoncentrować się na sobie. Pracuję w oparciu o techniki rozbudzające w moich parach emocje co pozwala mi tworzyć naturalne, szczere zdjęcia. Dbam o przyjazną atmosferę na sesji, dlatego wspólnie spędzony czas będzie dla Was, mam nadzieję, cennym i inspirującym doświadczeniem.

Jako fotograf ślubny jestem świadkiem najpiękniejszych ludzkich emocji. Kiedy pokazujecie  ogromną radość z bycia razem, czuję wdzięczność, że mogę to wszystko zatrzymać dla Was na zawsze.